Nowe pralki Candy – przegląd modeli

Nowe pralki Candy – przegląd modeli

W świecie nowoczesnych urządzeń AGD pralki Candy wyznaczają nowe standardy, oferując zaawansowane technologie i innowacyjne rozwiązania. W artykule bliżej przyjrzę się nowym modelom pralek tej włoskiej marki. Sprawdzę, jakie ciekawe funkcje oferują i co sprawia, że czynią pranie wygodniejszym i bardziej intuicyjnym.

Czym cechują się nowe pralki Candy?

Nowe pralki Candy RapidÓ łączą w sobie elegancki design, inteligentne funkcje oraz efektywność energetyczną. Wszystkie modele mają zakrzywione wyświetlacze, które nadają im niezwykle nowoczesnego wyglądu. Wyświetlacz jest przy tym łatwy i intuicyjny w obsłudze, ponieważ pozwala na szybkie wybranie odpowiednich funkcji.

Co ważne, nowe modele to wysoko energooszczędne urządzenia. Wszystkie mają klasę energetyczną A, dzięki czemu zużywają nawet o 51% mniej energii niż pralki z klasą G. Redukcja zużycia energii korzystanie wpływa nie tylko na domowy budżet, lecz także na środowisko.

Warto też zwrócić uwagę na funkcje i technologie, które usprawniają proces prania. Jedną z najciekawszych jest funkcja Snap&Wash, dzięki której użytkownik może otrzymać informacje, jaki program najlepiej pasuje do załadunku. Wystarczy zrobić zdjęcie stercie prania smartfonem, a pralka sama dobierze odpowiednią temperaturę i prędkość wirowania. Natomiast osoby zabiegane z pewnością docenią 9 szybkich i wydajnych programów prania – do wyboru są programy, które trwają: 14, 29′, 30, 39, 44 i 59 minut. Dzięki temu w mniej niż godzinę można przeprowadzić pełny, efektywny cykl prania, uzyskując czyste i pachnące ubrania.

pralki Candy
Materiały marki Candy

Nowe pralki Candy – przegląd modeli

W ofercie marki Candy znajdziemy wiele nowoczesnych pralek, zarówno ładowanych od przodu, jak i pralek ładowanych od góry. Producent oferuje także pralko-suszarki oraz suszarki do ubrań, pozwalając na kompleksowe wyposażenie domowej pralni. Teraz skupię się jednak nad nowymi modelami pralek Candy RapidÓ i opiszę kilka godnych polecenia urządzeń.

Pralka Candy RO41274DWMSE/1-S

Pralka Candy RO41274DWMSE/1-S stanowi doskonały przykład nowoczesnego urządzenia AGD, które łączy w sobie zaawansowane technologie z efektywnością i wygodą użytkowania. Oferuje pojemność załadunku do 7 kg, co jest idealne dla średnich i większych gospodarstw domowych. Umożliwia to efektywne pranie większych partii ubrań, oszczędzając czas i energię. Klasa energetyczna A zapewnia wysoką efektywność energetyczną, co przekłada się na niższe rachunki za prąd oraz mniejszy wpływ na środowisko. Jeśli chodzi o zużycie wody, to wynosi ono jedynie 41 litrów wody na cykl, co świadczy o wysokiej efektywności pralki.

Do dyspozycji użytkownika jest 16 programów prania, co zapewnia dużą elastyczność, umożliwiając dostosowanie do różnych rodzajów tkanin i stopni zabrudzenia. Do głębokiego czyszczenia ubrań pralka oferuje program Higiena+, który świetnie usuwa nie tylko zabrudzenia, ale również alergeny. Sprawdzi się on zarówno dla alergików, jak i dla rodzin z małymi dziećmi, zapewniając higieniczne czyste pranie. Dzięki technologii Wi-Fi i Bluetooth Low Energy możliwe jest zdalne sterowanie pralką i monitorowanie procesu prania, np. przy użyciu smartfona.

pralki Candy
Pralka Candy RO41274DWMSE/1-S


Klasa efektywności energetycznej: A
Pojemność wsadu pralki (kg): 7
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1200
Poziom hałasu (dB): 74
Zużycie energii na 100: cykli (kWh): 45
jak prać czarne ubrania

Pralka Candy RO 1284DWMCT/1-S

Pralka Candy RO 1284DWMCT/1-S ma pojemność 8 kg. Jest więc idealna dla większych gospodarstw domowych. Dzięki klasie energetycznej A gwarantuje niskie zużycie energii – jedynie 47 kWh na 100 cykli prania, co jest bardzo dobrym wynikiem. Pralka zużywa tylko 44 litry wody na cykl, co również świadczy o jej wysokiej efektywności. Pozwoli więc zaoszczędzić trochę gotówki, a dodatkowo bardziej zadbać o środowisko.

Dzięki 16 programom prania pralka ta umożliwia dostosowanie procesu do różnorodnych potrzeb. Dostępne są m.in. programy do ubrań syntetycznych, bawełnianych czy wykonanych z najdelikatniejszych materiałów. Dzięki funkcji Pary można znacznie skrócić czas prasowania. Para wnika bowiem głęboko we włókna ubrań, rozluźniając je i wygładzając, przez co tworzy się na nich mniej zagnieceń. Producent wyposażył pralkę także w dodatkowe 9 szybkich programów, które będą idealne dla zabieganych użytkowników. Żaden z tych programów nie trwa dłużej niż jedną godzinę, dzięki czemu w krótkim czasie można wyprać dużą ilość ubrań – zarówno ciemne, jasne, jak i kolorowe. Dzięki modułom Wi-Fi i Bluetooth można sterować pralką zdalnie, z poziomu smartfona, co jest bardzo nowoczesnym i wygodnym rozwiązaniem.

pralki Candy
Pralka Candy RO 1284DWMCT/1-S


Klasa efektywności energetycznej: A
Pojemność wsadu pralki (kg): 8
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1200
Poziom hałasu (dB): 74
Zużycie energii na 100: cykli (kWh): 47
jak prać czarne ubrania

Pralka Candy RO 1294DWME1-S

To kolejna nowoczesna pralka Candy, która zapewnia wyjątkową wydajność i funkcjonalność, odpowiadając na potrzeby nawet wymagających użytkowników. Z imponującą pojemnością załadunku 9 kg, ta pralka jest doskonała dla dużych rodzin. Ma bęben wykonany ze stali nierdzewnej, co zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia, a co za tym idzie – przekłada się na dłuższą żywotność. Podobnie jak we wcześniejszych opisywanych modelach, znajdziemy tu także klasę energetyczną A, 16 rozmaitych programów prania, a także zaawansowanych inwerter Speed-Drive, który zwiększa efektywność pralki, jednocześnie redukując poziom hałasu.

Producent zastosował w pralce zaawansowaną technologię Quick&Clean, która łączy wodę i detergent w silnie skoncentrowany roztwór. Następnie wtryskuje go do bębna strumieniem wysokociśnieniowym. Sprawia to, że roztwór wnika głęboko we włókna tkanin, zapewniając głębokie oczyszczanie. Nie zabrakło tu również funkcji Pary, którą można aktywować do programu prania, aby zmniejszyć ilość powstających na odzieży zmarszczek. Para wnika we włókna tkaniny, skutecznie je wygładzając, dzięki czemu ułatwia i skraca czas prasowania. Ta pralka Candy również ma moduły Wi-Fi i Bluetooth, które pozwalają na zdalne sterowanie pralką i kontrolowanie procesu prania przy użyciu smartfona.

pralki Candy
pralka Candy RO 1294DWME1-S


Klasa efektywności energetycznej: A
Pojemność wsadu pralki (kg): 9
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1200
Poziom hałasu (dB): 74
Zużycie energii na 100: cykli (kWh): 49
jak prać czarne ubrania

Pralka Candy RO 1294DWMT/1-S

To wysoko funkcjonalne urządzenie, które łączy w sobie nowoczesne technologie i wygodę użytkowania. Dzięki temu świetnie wpisze się w potrzeby nowoczesnych gospodarstw domowych. Pralka ma bęben o pojemności 9 kg, więc przeznaczona jest dla wielodzietnych rodzin. W jednym cyklu można wyprać naprawdę sporą ilość prania. Jednocześnie zużycie wody na cykl wynosi tylko 46 litrów, co jest bardzo dobrym wynikiem przy tak dużej pojemności bębna. Ten modele również ma klasę energetyczną A, a więc pozwoli na dodatkową oszczędność energii.

Urządzenie oferuje 16 programów prania, w tym programy higieniczne, delikatne czy łatwe prasowanie. Użytkownicy mają więc możliwość wyboru programu, który najlepiej pasuje do rodzaju załadunku i typu pranych ubrań. Technologia Quick&Clean zapewnia wysoką skuteczność prania, nawet w niskich temperaturach, a funkcja Pary znacznie skra czas prasowania ubrań. Mamy tu również 9 szybkich programów prania oraz funkcję Snap&Wash, która dobiera temperaturę i program prania w zależności od rodzaju załadunku, ułatwia dobór programów. Dodatkowo pralka Candy RO 1294DWMT/1-S jest nie tylko wydajna, ale i intuicyjna w obsłudze. Ma wyraźny i łatwy w obsłudze wyświetlacz, a także możliwość sterowania zdalnego za pomocą smartfona.

pralki Candy
Pralka Candy RO 1294DWMT/1-S


Klasa efektywności energetycznej: A
Pojemność wsadu pralki (kg): 9
Maksymalna prędkość wirowania (obr/min): 1200
Poziom hałasu (dB): 74
Zużycie energii na 100: cykli (kWh): 49
jak prać czarne ubrania

Podsumowując przegląd najnowszych modeli pralek Candy, można stwierdzić, że marka ta kontynuuje tradycję innowacyjności i wysokiej jakości w swoich urządzeniach AGD. To, co od razu zwraca uwagę w nowych pralkach to najwyższa klasa efektywności energetycznej, która pozwala na duże oszczędności energii. Nie brakuje w nich również nowoczesnych funkcji, które mają ułatwić przeprowadzenie cyklu prania. Technologia Quick&Clean, szybkie programy prania czy funkcja Snap&Wash nie tylko zapewniają wysoką jakość prania, ale również są korzystne dla użytkownika. Candy bez wątpienia utrzymuje swoją pozycję jako lider w innowacjach w dziedzinie pralek, dostarczając urządzenia, które spełniają i przekraczają oczekiwania współczesnych użytkowników.

Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 4 Average: 5]

Iga Rychert

Ekspertka w dziedzinie prania i suszenia. Interesuje się modą i uwielbia dbać o swoją garderobę. Fanka kreatywnego przerabiania ubrań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *