Sprawdzony producent pralek

Sprawdzony producent pralek

Planując zakup nowej pralki warto od razu ograniczyć wybór do rozwiązań, które są oferowane przez uznanego producenta. Wówczas klient zyskuje pewność, że będzie to trafiony zakup a pralka poradzi sobie ze wszystkimi zadaniami.

Najlepszy producent pralek

Jedną z firm, których produkty zdecydowanie wyróżniają się w kwestii jakości jest Bosch. Pralki tej marki potrafią działać całymi latami bez żadnych usterek, czego nie da się powiedzieć o konkurencyjnych sprzętach. Dodatkowo jeżeli ktoś chce kupić markowy sprzęt w przystępnej cenie, to decydując się na zakupy przez Internet może spełnić takie plany. Ciekawą ofertę na pralki oraz pozostały sprzęt tego producenta posiada Maxelektro.pl, którego klienci chwalą sobie szybkie terminy dostawy.

Pralki Serie 4

Aktualnie dużą popularnością wśród pralek Boscha cieszą się urządzenia o nazwie Serie 4, które zostały wyposażone w wiele przydatnych technologii. Jedną z nich jest VarioPerfect, która pozwala oszczędzać czas lub zapewnić bardziej oszczędną pracę urządzenia. Nowoczesna pralka Bosch są wyjątkowo energooszczędne, a jednocześnie poradzą sobie z każdym praniem. Osoby ceniące sobie ciszę i spokój będą zachwycone tym jak cicho potrafią pracować te sprzęty i to nawet przy całkowitym zapełnieniu bębna. Nie trzeba się również martwić problemami z działaniem sprzętu, gdyż silnik pralki objęty jest dziesięcioletnią gwarancją. Z reguły jednak nie trzeba z niej korzystać, bo z pralką nic się nie dzieje nawet przy naprawdę częstej eksploatacji i wielu praniach każdego dnia.

Pralka Bosch Serie 4 WAN2415GPL<br />
Pralka Bosch Serie 4 WAN2415GPL

Pojemność znamionowa (kg): 8
Klasa efektywności energetycznej: A
Ważone zużycie energii na 100 cykli: 46 kWh
Ważone zużycie wody na cykl prania: 47 l
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1200
Pralka Bosch Serie 4 WAN2415GPL
Pralka Bosch Serie 8 WAV28M92PL
Pralka Bosch Serie 8 WAV28M92PL

Pojemność znamionowa (kg): 9
Klasa efektywności energetycznej: A
Ważone zużycie energii na 100 cykli: 48 kWh
Ważone zużycie wody na cykl prania: 48 l
Maksymalna szybkość wirowania (obr/min): 1400
Pralka Bosch Serie 8 WAV28M92PL
Kliknij, by ocenić ten wpis!
[Total: 1 Average: 5]
+ posts

Redakcja

2 thoughts on “Sprawdzony producent pralek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *