Wybór nowej pralki

Wybór nowej pralki

Wybierając się na zakupy po nowy sprzęt AGD warto zawsze najpierw na spokojnie poczytać opinie o różnych producentach i oferowanych przez nich rozwiązaniach.

Dzięki temu można uniknąć ryzyka, że kupi się nieodpowiednią pralkę lub inny sprzęt, który później trzeba by było często reklamować w wyniku nieustannie występujących się usterek lub z innych powodów. Szkoda tracić na to czas, szczególnie że takie firmy jak Bosch oferują w dobrych cenach świetne pralki, które niezwykle rzadko wymagają jakichkolwiek interwencji serwisanta. Dodatkowo cały asortyment tej firmy jest obecnie sprzedawany w promocyjnych cenach w jednym z popularnych sklepów internetowych. Jest to zatem idealny moment na zaplanowanie takich zakupów.

Zakup pralki przez internet

Nie ma również żadnych argumentów przemawiających za tym, aby ktoś tracił swój czas na wizytę w tradycyjnym sklepie z pralkami i następnie męczył się z przetransportowaniem zakupionego sprzętu do domu. Dużo wygodniej jest odwiedzić sklep Max elektro i spośród bogatej oferty pralek Bosch wybrać taką, która spełni wszystkie oczekiwania klienta.

Pralka Bosch WAT 2876SPL
Wysokość (cm) 84.8
Szerokość (cm) 59.8
Głębokość (cm) 59
Waga (kg) 72
Pojemność znamionowa (kg) 9
Klasa efektywności energetycznej A+++
sprawdź cenę
Pralka Bosch WAE 2006GPL
Wysokość (cm) 84.8
Szerokość (cm) 60
Głębokość (cm) 55
Waga (kg) 70
Pojemność znamionowa (kg) 7
Klasa efektywności energetycznej A+++
sprawdź cenę
Pralka Siemens WM 14N06EP
Wysokość (cm) 84.8
Szerokość (cm) 59.8
Głębokość (cm) 55
Waga (kg) 68.5
Pojemność znamionowa (kg) 8
Klasa efektywności energetycznej A+++
sprawdź cenę

Należy przede wszystkim sprawdzić wymiary pralki, aby udało się ją wstawić w wybrane przez siebie miejsce, a dodatkowo odpowiednio dobrać wymiary bębna do potrzeb rodziny. Mniejsza pralka sprawdzi się u osób, które mieszkają we dwójkę lub samodzielnie, natomiast rodziny z dzieckiem powinny jednak pomyśleć o większym modelu pralki, szczególnie że niektóre dzieci przez cały czas brudzą się podczas jedzenia lub zabaw na podwórku.

Redakcja

2 thoughts on “Wybór nowej pralki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *